Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 12:55   #2128
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Anecko zapchała Cię? Przykro mi, jesli Cię naraziłam na jakieś niespodzianki na twarzy.
Spokojnie Od ponad 10 lat mam tradzik na twarzy wiec kilka pryszczy w ta czy w ta mi nie przeszkadza Dobrze ze jeden pod grzwyką
Ale Oliwka sama w sobie do nacierania, masazu ciała.. CUDO

Wczoraj testowalam Podklad EDM, zmieszalam Light Olive i Perfect + cienie Buff'd na sucho.
Podklad w stanie niewzruszonym, nie zwarzonym - 6 godzin wytrzymał w knajpie oraz na parkiecie. Cienie.. no powycieraly sie na powiece, ale jak sie ma otworzone oko to ladnie wygladaly.. bynajmniej nie stracily na "błysku" (Fuchsia).
Jedynym minusem była lampa na twarzy, nawet jak nalozylam Serecite z Buff'd..

Dzis wzielam MEOW Pumpered Puss 2-frisky bengal od pastereczki.. za jasny, ale nie wychodze z domu, wiec nalozylam
Krycie dla mnie zerowe, wyrównanie kolorytu - srednie, ALE... Po 4 godzinach pełen mat! (nie dawalam Miki na wierzch). Szok.
Jutro naloze sobie formule FF, jesli sie nie zwarzy to moze na wymienkowym dopisze w poscie, ze reflektuje na MEOW jednak ale ciemniejszy odcien na sprobowanie


Zauwazylam, ze jak naloze taki jasniejszy podklad, ale niby pasujacy do mojej skory.. a potem zakorektoreuje pryszcze tym podkladem (wczesniej troche mintem), to niestety ale mocno przeswitują czerwonosci.. albo te pryszcze sa strtasznie jasne w stosunku do reszty twarzy..
Zas jak naloze Olive + Perfect.. wychodzi ciemniejszy odcien, ale jakby tez pasujący.. i zakorektoruje (BEZ MINTA).. to doslownie nie widac nic na twarz jakbym miala zupelnie zdrową
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-24 o 13:00 Powód: literówki
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora