Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 22:49   #168
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nic zlego nie robisz, więc kompletnie się tym nie przejmuj. Ja nie dość, że badawczo oglądam wszystkie kosmetyki, to jeszcze robię im zdjęcia komórką, sprawdzam w słowniku składniki i generalnie nie zachowuje się jak typowa klienta. Raz w Sephorze ochroniarz zwrócił mi uwagę, że nie wolno fotografowac kosmetyków. Powiedziałam, ze nie kupię nic dopóki nie sprawdzę składu, a nie mam czasu go przepisywać i analizować na miejscu. Zatkało go i uciekł
Przy okazji: byłam w Rossmannie i zauważyłam nowe produkty Alterry - do twarzy na pierwsze zmarszczki i olejek. Olejek wąchałam - taki bezzapachowy raczej. Jezcze był jakiś drugi, ale zabrakło (jak widać na zdjęciu). Czy któraś zna tą serię na pierwsze zmarszczki? Jaki ma zapach?
Uwielbiam Cię za to! Mnie też kiedyś spotkała podobna sytuacja, ale ja nie potrafię odpyskować.
Za to dzięki Twojemu szkoleniu jestem w posiadaniu próbek sanoflore. Kupowałam w sp ostatnio olejek rycynowy i herbaciany, to dzięki Tobie!
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora