Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-06, 11:43   #461
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, brawo za zakupy
ja jeszcze nie testowałam odżywek Anwen.

Kto się obkupił na promocji w Lost Alchemy?
[emoji8][emoji8][emoji8]

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie wzięłaś micela Only Bio. Mam miniaturkę i nie jest to kosmetyk, który bym kupiła, ponieważ dość ciężko zmywa makijaż oka i nie jest tak przyjemny jak np BeOrganic albo Polny warkocz. Z tej linii Fresh Juice mam esencję do twarzy. Całkiem przyjemny kosmetyk, skład w miarę ok no i cena niska. Może się bym nawet skusiła na żel do twarzy o ile bym miała pewność, że nie ma mocnego zapachu. Esencja całe szczęście nie ma.

Z masek do włosów to myślę o aloesowej Garnier. Wersja z acai mi się kończy a całkiem się polubiłam z nią.

Polubiłam się również z szamponem w kostce Cztery Szpaki. Fajnie myję, fajnie się pieni i włosy po nim też mam fajne. Nie plącze włosów bardziej niż inne szampony, których używam. Są po umyciu miękkie i nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle Natomiast dla mnie do częstego mycia chyba jest za mocny, raz na tydzień jest ok.
Skład Onlybio niczym nie zaskakuje, taki jak wiele naturalnych płynów, a Bielenda może nienaturalna, ale dla mojej skóry to coś nowego, bo jeszcze micela z takim składem nie używałam, 19 zł za 500 ml bez promo.
Odżywkę Orchidea będę testować przy najbliższym myciu włosów, jestem jej bardzo ciekawa.
Te wszystkie kostki i twarde mydła do włosów z reguły są dosyć silnie oczyszczające, jeszcze nie spotkałam delikatnych.


DSC_0097.jpgDSC_0100.jpg

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora