Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - korektor wymieszany z kremen nawilzajacym,czy tak mozna???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-23, 17:15   #1
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis

korektor wymieszany z kremen nawilzajacym,czy tak mozna???


Dziewczyny,mam tradzik,dostalam go po odstawieniu tabletek hormonalnych.
Lecze go skinorenem,ale wciaz pojawiaja sie ropne krostki.
Mam cere przetluszczajaca sie i potrzebujaca krycia,zw zgledu na pozostale przebarwienia.

Do tej pory uzywalam super podkladzik HRubinstein,ale potem przeszlam na mineraly,bo zdrowsze dla skory.
Na codzien maluje sie tylko nimi i jest,ale czasami musze jednak skore wyrownac normalnym fluidem.Boje sie,ze te normalne fluidy tylko pogarszaja moja cere.
Wymieszalam wiec odrobine korektora plynnego(clinique)z kremem nawilzajacym,beztluszczow ym i wyszedl mi fajny fluidzik.Korektor ma w skladzie kwas salicylowy i inne skladniki,ktore dzialaja antybakteryjnie,po zmieszaniu z kremem ma lekka konsystencje,ale jednoczesnie dobrze kryje.
czy moglabym tak na codzien stosowac ten korektor po wymieszaniu pol na pol z kremem?
do tej pory mi sluzy,ale boje sie,ze to bedzie na dluzsza mete nie za bardzo....

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

ten korektor jest z serii anti blemish w zielonej tubce i myslalam zeby po wymieszaniu z kremem uzywac go zamiast fluidu .
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując