Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-23, 15:19   #632
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Selenko Stoooo Laaaat!!!!
Zdrowia, szczescia, pomyslnosci i spelnienia marzen.



Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
no czo, no czo?

Selenko cudny wiek ja się na nim zatrzymałam
Niestety im starsza jestem tym mi czas leci szybciej..wie ktos dlaczemu ? Więcej problemów , więcej na głowie ???


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Na imprezę na pewno koreczki i jakieś fikuśne małe kanapki (byle duuuużo) - ja uwielbiam to na domówkach Sałatka z kurczakiem, albo kebabowa, albo z tuńczykiem, albo... a najlepiej wszystkie plus talerz wędlin, serów... Na ciepło może jakiś strogonow? Plus proste ciasto i impreza na bogato jest!
Będzie sałatka z ryżem i wędzonym kurczakiem , nasmarowałam własnie pałki, udka z kurczaka przyprawą , kiełbaska pieczona, jakąs sałate prostą zrobie do mięsa, kilka rodzajów śledzika, wędlinki , sery no i typowe jakieś drobne przekąski , owoce...i duzo wódki Chyba starczy, tymbardziej że impreza w domu tylko od 6 do 23.00 bo idziemy wszyscy na balety

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Selenko stu lat szczęścia dla Ciebie i Twojego pięknego uśmiechu dla świata


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość

U mnie sytuacja sie mocno skomplikowala.. Dzis od rana wojna... Klocilam sie z tesciowa i wyrzucilam z siebie wszystko co mi lezalo na sercu.. Nawet niecenzuralnych slow uzylam, tak mnie z rownowagi wyprowadzila. A poszlo o glupia rybe, i sie zaczelo. Poplakalam sie ale teraz mi ulzylo i nawet lepiej sie czuje bo niczego nie musze udawac.
Tz stanal po mojej stronie, powiedzial ze ona mnie nie zaakceptowala,krzywo patrzy i wiecznie wszystko jej nie pasuje, i nawet dziekuje ani slowa pochwaly nie wydusi.
Paula..trzymam kciuki za atmosfere w domu, mam nadzieje że w wieczór Wigilijny podzielicie sie szczerze opłatkiem Wesołych Świąt Paula
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
załapię się na tę kawkę jeszcze? czy tu lejt już?

[COLOR="Silver"

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ---------- Własnie pija już chyba piatą kawę dzisiaj
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość

Selenko, wszystkiego dobrego Ci życzę


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Selenko, najlepszego


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Może w ramach samosprezetowania sobie czegoś skusi się któraś na odlewkę najnowszego zapachu YSL - Parisienne? mam do rozdysponowania jeszcze 45 ml
Są piekne

Moja mama wyjechała, TŻ pojechał do domu , a ja siedzę z wujkiem w domu. Spędze Wigilię z nim lub sama , bo on pojedzie chyba do siostry. Ja nigdy nie miałąm normalnej Wigilii i chyba juz mieć nie będę- Posiedzę i obejrze Kevina

Kurcze musiałam emotki usuwac bo post nie chciał sie załadowac
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora