Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-28, 20:33   #4510
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterek, buziaczki
No ja o Twojej aktualizacji mogę powiedzieć i to samo

Kochana czekam z niecierpliwością na cały Twój zbiór, bo widzę że sporo zmian u Ciebie się szykuje

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Esterr gratuluję nabytków i mam pytanie o piąteczkę diora. Jak jest? mocno błyszcząca, a ta zieleń jaki ma odcień? Brąz raczej chłodny czy ciepły? może jakiś swatchyk malutki, plizzzz
Pozostałe dziweczyny, gratuluję nabytków, śledzę na bieżąco wszystko, co tu wstawiacie, ale nie nadążam gratulowac, wiec tak hurtem niejako, ale wszystko podziwiam
Dzięki
Ta paletka to Iridescenty, więc jest mocno błyszcząca , cienie utrzymane w tonacji chłodnej. Swatche poniżej, więcej ostatnio wklejałam na wątku Diorowym, w tym też cienie na oczach .

Cytat:
Napisane przez gweny Pokaż wiadomość
sluchajcie a czemu nie opiniujecie waszych kosmetykow i nie robicie swatchy (nie wiem moze jakies zasady tego watku mi umknely)
samo wklejanie fotek no co to komu a taka recenzja i swatch moga pomoc w wyborze innym - kupowac czy nie, warto czy nie, kolor ok lub nie - to tak tylko nawiasem mowiac
???
Bo opinie i swatche są w wątkach tematycznych. Tu wklejamy zbiory i aktualizacje, odpowiadamy też na pytania dotyczące konkretnych produktów
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując