Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-27, 19:21   #2954
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny..

POLECAM kazdej z Was te cukierki do rak i nog

RE-WE-LA-CJA!

Nie dosc, ze po uzyciu rece pachna tak samo jak ta kulka (z reguly jak sie ma jakis kosmetyk co ladnie pachnie to stanowczo zmienia on swoja won w czasie badz tez cialo nie pachnie tak jak sam kosmetyk)
to sa mega gladkie, odzywione..

Uzylam polowy kulki (trzzeba ja trzymac z dala od swiata i cieplego miejsca, poniewaz sie roztapia.
Polowa próbki wystarcza ładnie na jeden raz uzycia Najpierw zmoczylam wg przepisu, rece ciepla woda, nastepnie wzielam kulke i zaczelam rozcierac w dloniach. Jest to zarazem scrub, poneiwaz sa duze drobiny Zapach ktory sie wytwarza przy rozcieraniu .. jeszcze bardziej nasycony..
Po minucie rozcierania, zmylam cieplą wodą i osuszylam dlonie recznikiem papierowym..
Rąk juz podczas zmywania nie poznalam - mega GŁADKIE..
Po użyciu kulki ręce są naoliwione, oczywiscie martwy naskórek precz no i pachną.. BOSKO!
(TZ ciagle wacha mi dłonie ) i sama tylko co wyraz napiszę na forum to przykladam reke do nosa

Jutro bede zuzywac drugiego cukieraska na stopy

Tak w ogole to maja jeszcze zapach truskawek z szampanem, kawowy, mandarynkowy i jeszcze inne ktorych nie moge rozczytac ze zdjecia

SKŁADNIKI
Khandies:
Sucrose, Coco butter, Mango Seed Butter, Rice Bran Oil,
Apricot and or Soy Wax, Coconut Milk Powder, Fragrance Oils


SKŁADNIKI
Footsie Roll:
Dead Sea Salt, Coco butter, Mango Seed Butter, Rice Bran Oil,
Apricot and or Soy Wax, Coconut Milk Powder, Essential Oils

Zapachy: Zielona herbata, mieta z czekolada, "courious type" nie wiem jak przetlumaczyc , czekoladowy i lawendowy.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora