Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 13:34   #2416
forezka
Przyczajenie
 
Avatar forezka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
A czemu w ogóle wybralas IPL a nie LightSheer? IPLem trzeba zrobić więcej zabiegów.
Zdania znowu są podzielone... Mnóstwo na ten temat czytałam, raz chwalą to a raz tamto....
Każdy organizm jest inny i na każdego może co innego działać i w różnym stopniu.

Na wielu stronach gabinetów zajmujących się medycyną estetyczną zaletą IPL+RF jest to, że usuwa także jasne, rude i siwe włosy niezależnie od koloru skóry a ja miedzy tymi ciemnymi mam też sporo jasnych włosów... Nie ukrywam też, że zwabiła mnie cena zabiegu 99 zł za całą strefę, więc nawet gdybym musiała zorbić 2 zabiegi więcej to i tak będę na +

"IPL jest nowocześniejszy
fakt ten ma wpływ przede wszystkim na komfort podczas zabiegów i po ich przeprowadzeniu. IPL oferuje praktycznie bezbolesne zabiegi nie okupione żadnymi efektami ubocznymi. Po zabiegu nie występują blizny czy strupy. Do tej pory jedynym minusem IPL do laserów diodowych była moc impulsu. Lasery diodowe dysponowały znacznie większą mocą i były lepsze pod względem szybkości osiągnięcia rezultatu. Ostatnie lata przyniosły jednak znaczny postęp w technologii IPL ze wzrostem mocy włącznie. Dzisiejsze IPL dorównują mocą laserom diodowym. Jednocześnie czyni to technologię równie skuteczną, mniej inwazyjną oraz bardziej komfortową niż inne."
W technologii IPL+RF, w których fala radiowa dodatkowo wzmacnia efektywność samego światła , czyniąc zabieg jeszcze skuteczniejszym niż w przypadku samego IPL.
forezka jest offline Zgłoś do moderatora