Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-02, 17:58   #1059
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bo chcę na jesień
o taki
http://www.hm.com/pl/product/92342?a...rticle=92342-B

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------


prawie nie ma, bo jak pisałam - tym razem ja byłam fotografem dlatego zdjęcia są jakie są
jakieś samoloty, pajączki...
fajny kapelusz

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hihi będziesz jak dama jakaś ja nie znoszę okryć na głowę ale w tym roku strzelę sobie futrzaną uszatkę już mam upatrzoną
pokaż jaką bo też mnie kręci

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie
Wiedzą tylko Rodzice i TZ
i MY

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chciałam na lato kapelusz tego typu, Lady też

jakieś tam mam, coś później wstawię
ja Ci wrzucę foto jak znajdę jaki mierzyłam i durna nie wzięłam a pasował mi myślę

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam uszatkę, ale to tylko na zamiecie śnieżne

właśnie dzwonił do mnie P.
ja mu mówię, że nigdzie nie idę, bo umieram na @ a ten do mnie: "ooojeeeny, to nie możesz sobie zrobić jakiegoś okładu z pieprzu i kapusty? "
co

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
heh rozumiem, ja w sumie też mam może ze 4 zdjecia

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Agatko-wiesz co CI powiem? hahaha że za każdym razem jak patrze na Twój avatar to mysle o tym, że ma odrost to już chyba zboczenie
ma ma odrościk nie da się nie zauważyć

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a no a takie portki i taki wielgachny sweter kupiłam wczoraj
portki super też mam takie zwykłe ciemne i też leżą jak legginsy
sweterek an pewno cieplusi też sobie tcoś podobnego sprawię
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora