Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-25, 20:36   #1769
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona maską do włosów Organique Anti Allergic. Przepięknie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach, użyłam jej na razie dwa razy jako szybką odżywkę. Włosy są cudowne! Na pewno będę do niej wracać. Nie podoba mi się opakowanie, wolę jednak tubki.

Wiem, że był ktoś ciekawy glinki białej z kozim mlekiem i miodem.
Jest bardzo fajna, pięknie pachnie, nie zasycha na twarzy (nałożyłam grubsza warstwą na 10 minut), po zmyciu cera jest lekko oczyszczona, ma ładny kolor, pachnie nawet po zmyciu i jest dostatecznie nawilżona. Prysnęłam na twarz hydrolatem, ampułka RDL pod oczy i spać. Rano miałam piękną buzię.
Przypomniałaś mi o glince z mlekiem kozim która przyszła do mnie przedwczoraj z leyli i dzisiaj sobie ją walnęłam na gębusię i musze powiedzieć że jest świetna bo mimo oczyszczania to skóra nie jest strasznie ściągnięta po niej a wręcz taka gładziutka, jakby odżywiona Wzięłam jeszcze tą glinkę żółtą do twarzy, kondycjoner do włosów lavea, 3 maski organiquei puder do kąpieli

promolcia szkoda że wcześniej nie wiedziałam że zamówiłaś 3 sera z amazona bo wczoraj właśnie dostałam swoje serum.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2012-04-25 o 20:38
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora