Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Beta karoten
Wątek: Beta karoten
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-28, 22:56   #217
aganieznajoma
Raczkowanie
 
Avatar aganieznajoma
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: Beta karoten

Po przeczytaniu różnych artykułów po prostu musiałam zakupić beta karoten i wybór padł na solastyne forte,która w starej wersji zawiera,aż 15mg beta karotenu i chyba największą z możliwych.Ogólnie ma za zadanie przyciemnić skórę,łatwiej ma się opalać i przedłużać opaleniznę. Brałam 2 tabletki dziennie do tego sok z Kubusia przez 6 miesięcy i efektów żadnych,a jak pojechałam na wakacje,to dostałam uczulenie na słońce i teraz zawsze tak jest,więc na rajską plażę nie ruszam się bez wapna. Jednak to nie zniechęciło mnie do brania tabletek.Biorę je już 2 lata z przerwą na około 2,5 miesiąca i efektów brak. Jedyne co mi się raz stało,to,że łokcie miałam pomarańczowe i nic więcej Gdy nie zwiększonę zapotrzebowanie na wit. A przy nadczynności tarczycy,to bym ich nie brała,ale mają dobry skład,który pomaga przy moich dolegliwościach,a dodam,że jestem typową bladziuchą, niestety z bardzo cienką skórą pod oczami,więc czasami potrafie wyglądać przerażająco
__________________
Było: 65 kg
Obecnie: 58 kg
Cel: 55kg
Zapuszczam włosy
Dążę do płaskiego brzucha

Kobieta potrzebuje duuuuużo miłości. Chciałaby być dla swojego mężczyzny ważna i jedyna i kochana i niepowtarzalna.
aganieznajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując