Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-14, 19:21   #285
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez [SIZE=3
L_V[/size];3697718]Nie umieraj, wybierasz coraz lepiej
Nie wiem jak bardzo Twoja skóra potrzebuje nawilżenia, ale mam tu trochę porównania z doświadczenia.
o to miłe co napisałes
ja strzelam w ciemno
powiem Ci, że moja skóra lubi nawilżenie a nie cierpi "matowienia" bo niestety broni się i wydziela ogromne ilości sebum
a potrzebuje dobrego kremu pod makijaż.
aktualnie poczytałam trochę na temat OLIWKI HIPP zachwalanej na wizażu ale dzisiaj będzie debiut i pewnie dopiero za kilkanaście dni będę mogła się wypowiedzieć na jej temat. Zresztą nie mam przekonania co do stosowania jakiejkolwiek OLIWKI pod makijaż. Dlatego ciągle szukam

Cytat:
Napisane przez [SIZE=3
L_V[/size];3697718]
Z kolei Hydraphase Legere to jeden z moich ulubionych kremow i akurat ten moge polecic z czystym sercem - nawilza bardzo dobrze, a ma o wiele krotezy i prostszy sklad - czyli to o co nam chodzi. Effidrate jest w porownaniu do Hydraphase Legere bardziej tresciwy, raczej dla skory suchej, odwodnionej.
ok, muszę więc zdobyć próbkę LEGERE.

Cytat:
Napisane przez [SIZE=3
L_V[/size];3697718] [quote=AsikS;3697752]Dopowiem swoje "trzy grosze". Odnośnie tego żelu:
Koszmarnie mnie uczulił (pomimo że nie jestem jakimś uczuleniowcem), leczyłam po nim twarz prawie miesiąc. Stanowczo ODRADZAM.

Hydrance Optimale Legere - lubię, polecam. WARTO.
tymbardziej się pewnie na niego skuszę
__________________


Edytowane przez ewelinaziaja
Czas edycji: 2007-02-16 o 13:12
ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora