Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-06, 10:21   #330
joamie
Raczkowanie
 
Avatar joamie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
joamie możesz napisać coś więcej o kolorach LP?? przepraszam za zmianę tematu, ale właśnie rozważam który z tych 2 podkładów przetestować:
-LP
-Revlon CS z Softflexem

obecnie używam L'oreal True Match i jestem superzadowolona z kolorku
mam jednak ochotę go zdradzic na moment z czymś bardziej kryjącym uzywam z reguły ciepłych wręcz wpadających w brzoskwinkę kolorków jak np Golden Beige i tak się zastanawiam czy znaje coś podobnego wśród ww podkładów

pozdrawiam

JEsli chodzi o kolory LP, to uzywalam tylko dwoch. 105 ( taki cieply kolorek wpadajacy w zolty, chociaz, moze mi na oczy padlo, ale wydaje mi sie ze to jakis pomarancz jest ) byl dla mnie dobry jak sie czasem opalalam, a ze zaprzestalam to bylam za jasna i musialam z niego zrezygnowac. LAtem uzywalam zazwyczaj 109(ten wydaje mi sie ze jest ladniejszy, no tylko ciemniejszy). Jesli chodzi o inne kolory to sie nie znam. Gdy chcialam kupic jasniejsze to odradzano mi, mowiac ze te jasniejsze kolory wpadaja w roz niestety.
Uzywalam LP pare lat i uwazam ze LP to bardzo dobry podklad, jakdla mnie to chyba najlepszy, chyba ze moj najnowszy nabytek sie poprawi
joamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując