Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 17:07   #3270
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
No dobra, macie, ale ani jedno ani drugie zdjęcie nie oddaje ani odrobinę jego koloru, ani uroku...
Wybaczcie uciapane skórki
Mamo, genialny!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
łapcie malucha, nic spektakularnego póki co, wiem że za mocno mi się z lewej go wypiłowało, ale to moja prawa dłoń, więc problem w piłowaniu lewą mam
Ale będą migdały!<3
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Brzmi świetnie.
Ja młodej kupiłam: KLIK i KLIK
Efekt? Przed @ ma czyściutką skórę bez wysypu.
Niestety wysypało jej plecy...
Znam ten ból:/ Polecam dodatek olejku z drzewa herbacianego do żelu pod prysznic, naprawdę pomaga
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Młody wczoraj pisał próbną maturę z matmy ( Kawuś Ty też??),
(...)
A i jeszcze Kawuś piszes już z polskiego prezentację?? Nosz cholera nie mogę tego ćwokola zagonić żeby się ogarnął z tym polskim. jak słyszę mam czas, spoko, mam czas to mną karvizna trzaska
Sie wygadałam
Nie, u mnie matematycy robią własną maturę

Mam jakieś materiały, ale za bardzo to nad tym nie pracuję Nie przejmuj się Aga, da radę, nikt tych prezentacji w pierwszym semestrze nie robi
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
I z mgiełeczką
Jak cukiereczki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję czernidłem z brokatem Na blogu tez jest. Porównanie Essence Circus Confetti i Technic Carnival.
Widziałam, jak dla mnie niemal identycznie, śliczne połączenie Ucięło mi z cytowania twoje poprzednie mani, też bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zrobiłam foto dla DMki, apropos długości płytki, przyrostu i długości poza opuszek.
Światło rodem z krypty.
Rzeczywiście trochę trupio wyszło Ale migdały to ty masz piękne. I zazdroszczę przyrosu
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wspominałam, że Rysiek kocha strzelać z bąbelkowej?
I jeszcze w gratisie mój dziubelek dzisiaj rano z nową zabawką <3
Słodziak I jaki on czyściutki!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Dmkowe pazurki
w akcji CA - Maltanka
Czemu je tak rzadko widujemy?

Łapcie flormara, okazał się jeszcze ładniejszy, niż myślałam Musiałam chyba myć ręce przed zdjęciami, bo mi się trochę paznokcie rozkłapciały...



__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora