Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-29, 12:54   #3137
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, jak to się stało, ale nie mam żadnego różu od Guerlain Z całej kolorówki próbowałam tylko meteorytów w różnej formie i szminek w trumienkach
Chyba najbardziej odpowiadają mi róże MACowe, NARSa i te od Clinique, choć wcześniej zupełnie je olewałam (Clinique), ale Cheek Popy i te klasyczne róże zaskoczyły mnie świetną jakością i sięgam po nie bardzo bardzo często. A Iced Lotus i Plum Pop są na pewno w moim różowym Top 10
Z Guerlain też mam tylko Meteoryty (nic to, że kilka puszek ) i miniaturę szminki. Do tej pory nie mieli róży, które by mi się podobały, bo te podwójne były jakieś dziwne. Teraz wyszły nowe i tylko 3 kolory. 1 mam kliknięty w D. i cały czas się biję z myślami czy to opłacać

Najwięcej mam Macowych róży, jakoś zwykle nie patrzę na inne marki Podobają mi się Cheek Popy z C., ale jakoś nigdy nie kupiłam.

Do NARSA dostęp jest na tyle ciężki, że nie chciało mi się kłopotać i zamawiać z zagranicy. Leń ze mnie.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Różu z Guerlain chyba też nie mam (piszę "chyba", bo miewam zaćmienia ).
Najbardziej lubię MACowe, potem Chanel (są u mnie drugie, po MAC, pod względem ilości), a potem to już cała reszta - Marc Jacobs, Burberry, Dior, Benefit, Korres, Nars i Urban Decay itd. (więcej grzechów nie pamiętam ).
Rapture bardzo polecam . Nieco podobny odcień do Narsa Sin, a dostępność lepsza .
Do róży z Chanel podchodziłam kilkukrotnie, ale jakoś żadnego nie kupiłam ostatecznie. Z Diora mam tylko bronzer i bardzo go lubię

Skoro Rapture jest podobny do Sin, to super

Co do MJ, to chyba rzeczywiście przez niego mnie wysypało Od 2 dni noszę Maca i teraz jest ok, doleczam krostki.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-09-29 o 12:56
neath jest offline Zgłoś do moderatora