Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-29, 17:11   #3150
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, Olu
Jak dla mnie one są bardzo podobne... Może Rapture troszkę bardziej uderza w fiolet niż w takie wino jak Sin? Tak przynajmniej wydaje mi się po ostatnim zdjęciu. Pytanie tylko, czy na policzkach tę różnicę w ogóle widać - jak jest u Ciebie: one różnie wypadają czy podobnie?
Tak, Rapture bardziej w fiolet idzie.
Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie starłam swój róż i walnęłam hojną ręką na jeden policzek Sin i na drugi Rapture. Różnica nie jest wielka, ale Sin wygląda ciut bardziej brązowawo, Rapture wypada chłodniej. W sumie bardziej podoba mi się Sin, bo to odcień bardziej zgaszony i nieoczywisty niż Rapture.
Reasumując - jeśli ma się Sin, Rapture raczej można odpuścić, a jak ktoś chciałby taki odcień jak Sin, a ma trudności z dostępem do Narsa, to Rapture będzie dobrym zamiennikiem.
Jeszcze jedno - Sin jest twardszy, przez co ma się większą kontrolę nad intensywnością. Rapture z kolei wydaje mi się bardziej miałki i mocniej napigmentowany, stąd zalecana jest przy aplikacji lżejsza ręka.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora