Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-06, 20:00   #5014
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mania89 Pokaż wiadomość
hej, czy udało Ci się coś uzyskać od Blanki?
Jak rozwiązałaś sprawę? Mi też spieprzyła brwi, nie dość, że kolor różni się od moich naturalnych brwi to jeszcze kreski przez nią namalowane są krzywo,
na pytanie co możemy z tym zrobić również zaproponowała mi poprawkę (płatną!!!)
Po drugiej poprawce wyglądają trochę lepiej bo dodała cień ale kreski w moim przypadku również są źle narysowane,
obie brwi są różne, prawa jeszcze może być, ale lewa to masakra
Kurcze co jest tą Panią? Właśnie oglądałam jej prace i w sumie to ma ich pokazanych bardzoooo mało. W sumie to wstawia raz na dwa miesiące, a czasami rzadziej. Pani Ula Ifkowicz, u której robiłam wstawia zdjęcia najrzadziej raz na trzy dni, a czasami codziennie. I większość jest to pracy "problemowych". Nie to, że chcę zachwalać, bo tak jak pisałam każdy ma swój gust i nie chcę być odpowiedzialna jak będzie coś nie tak. Jedno co mi bardzo pasowało u Pani Uli to jest to, ze godzinę lub nawet dłużej dyskutowała ze mną na temat tego co chcę osiągnąć i jak to ma wyglądać. Rysowała i rysowała na moich brwiach. Do tego kilka razy pytała mnie się czy jestem pewna tego, ze chcę zrobić ten makijaż. Mówiła też, że jeśli teraz zrezygnuję, to nic nie zapłacę, bo ona też na siłę nie chce mi nic zrobić, bo to zostanie na długo na mojej twarzy.

Cytat:
Napisane przez kejterr Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Robiłam mp brwi metodą piórkową, usta- kontur z cieniowaniem, ale pod koniec grudnia jestem umówiona na dopełnienie koloru bez cieniowania, kilka osób się dziwiło, że wyglądam jakbym szminkę zjadła;/ Robiłam też kreskę. Jestem średnio zadowolona z efektu, chciałam tym makijażem przede wszystkim wyrównać asymetrię. Zabieg wykonywała kosmetyczka, która jeździ po całej Polsce ze szkoleniami, nie jest tragicznie, jednak spodziewałam się czegoś lepszego
Zdjęcia robiłam na szybko, wybaczcie słabą jakość.
Rzeczywiście usta dziwnie wyglądają, ale może po korekcie będzie ok. To, że wychodzą konturem, bo mnie tak nie razi, bo widać, iż górna wargę masz o wiele mniejszą niż dolną. Chociaż nie wiem czy nie lepiej było po prostu powiększyć górną wargę i ją po prostu malować. Brwi nawet ładne, nie przerysowane. Kreski ... hyyym przepraszam , ale dziwne. Coś w nich nie tak.

Cytat:
Napisane przez jutkauk Pokaż wiadomość
AllureSensuelle dziekuje za komplement jest mi bardzo milo.Co do fotki z makijazem to Ja sie nie maluje ,jedynie jakie malowidla mam w domu to fluid i tusz do rzes,wlasni na tym zdjeciu mam tusz ale tak minimalnie.Nie mam w domu ani cieni,pomadek,blyszczykow czy cokolwiek innego.W zyciu swoim bylam moze kilka razy umalowana na takie konretne wyjscia.Planuje wlasnie zakupic cos do malowania brwi i potem uczyc sie jakos to nakladac. JoannaP81 bardzo ladne brwi robi ta Pani u ktorej Ty robilas,tam w galeri jest chyba nawet Twoje zdjecie A czy wiecie jak to jest z tymi mistrzyniami? Na czyj profil nie wejde to prawie kazda jest mistrzynia w czyms i juz sie pogubilam ktora naprawde nia jest Co myslicie tez o Magdalenie Mazurek z Poznania i Katarzynie Sawerze ze Szczecina czy ktoras z Was robila u tych Pan brwi?
Tak jest moje zdjęcie. Teraz wyglądają inaczej, nawet lepiej. I najważniejsze, że nikt nie mówi, że mam "zrobione" brwi. Nawet jak jednej koleżance powiedziałam, że mam permanentny to nie wierzyła i musiała mnie z bliska oglądać
Co do mistrzyń to właśnie wydaje mi się, ze każda z Pań specjalizuje się w czymś innym i może nie warto wszystkiego robić u jednej osoby.

Jeszcze niedawno myślałam o dolnej kresce, ale już mi przeszło. Uważam, iż na chwilę obecną taka poprawka natury jaką mam wystarczy mi. Kreski mogę sobie namalować i trzymają się cały dzień. Jeśli już to muszę iść sobie coś wstrzyknąć na zmarszczki. Raz byłam i bardzo mi się podobało. W sumie tylko w czoło i oczy. Tak więc zbieram kasę
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora