Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 16:22   #3106
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Akcje pomadkowe to w Mac'u.

Z jarmużu robię smoothie z dodatkiem innych warzyw lub owoców, co tam mam .
A to trzeba mieć Mac'ową wykończoną czy obojętnie jaką?
A soki to wiem tylko chciałam coś do jedzenia z tego zrobić

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wesoło macie może szybko mu przejdzie ten pomysł
ja to wrzucam w wyciskarkę i robie z tego sok to smakuje jak kapusta - można sałatkę z tego zrobić, albo sparzyć i zjeść
no na diecie sałatkowej to chyba długo nie pociągniesz

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------



ja nie nawilzałam bardziej niż zwykle. Na dzień kładłam krem Hydra beauty a na noc ten czarny Le lift. Przesuszu nie zauważyłam ani nawet ściągnięcia. Ciężko opisać działanie tego serum - ono normalnie się wchłania, nie napina skóry ani nie wysusza a jakoś tak wygładza i złuszcza może jakby go używać codziennie to by wysuszył ale jak się nim trzeba smarować tylko dwa dni w tygodniu to krzywdy nie robi
1. wesoło kurna ja ważę 42 kg na takim zielsku długo nie pociągnę no nic trzeba będzie przed obiadem żywić się na mieście jeszcze chciał mi wszystkie słodycze powyrzucać z domu to zagroziłam rozwodem i że jak je tknie to mu samochód porysuję i siekierą powybijam szyby więc chwilowo odpuścił, ale nie mam przy nim ich jeść

2. no to wykończę to co mam i biorę się za trio

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Moja mama skrapia oliwą, soli i siup na chwilę do piekarnika i wychodzą z tego chipsy
ooo chipsy z jarmużu czego to ludzie nie wymyślą muszę spróbować zawsze coś nowego

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja lubię z makaronem zrobić i pomidorami np.
O tak też bym nawet zjadła, tylko, ze on wyczytał, ze nie może jeść makaronu , który ja uwielbiam

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aniyam super zakupy,poszalalas ja jeszcze nic nie używałam z tego co kupiłam lecę się zbierać, bo Tż mnie zabiera do kina


ja dzisiaj sobie zapodam piankę do kąpieli i może jakąś maseczkę

Miłego seansu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora