Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-06, 14:13   #4489
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Kaja...ups chyba znowu przeoczylam pytanko.Ale juz szybciutko odpowiadam na nie ... Pachnie jakos tak... ni to landrynki ni to nie wiadomo co zapach dosyc intensywny,slodkawy, ale mnie osobiscie to nie przeszkadza a wrecz podoba mi sie. Smak blyszczyka slodki Ogolnie jesli lubisz smakowo zapachowe blyszczyki to powinnas byc zadowolona, gorzej jesli nie... Ja osobiscie lubie
Smak i zapach(najchętniej "jadalny"tak jak w JT)to dla mnie wyznacznik przy wyborze błyszczyka. Już gdzieś pisałam,że nawet najpiękniejszy kolor przegra na starcie jeśli będzie miał chemiczny,sztuczny zapach lub smakW takim razie nic mnie już nie powstrzyma

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Justitia powiem ci szczerze ze warto kupic, ja bylam wielka fanka blyszczykow Lancome, i nawet polubilam Diora, ale jesli chodzi o blysk i efekt to YSL bije je na glowe, a do tego sie nie klei, i dosyc dlugo sie trzyma, naprawde warto sprobowac. Ja 2 tyg temu kupilam ten jasniusienki kolorek, a w zeszla sobote kupilam nastepny kolor, ciemniejszy troszke ale rowniez w odcieniu rozu, wiec to o czyms swiadczy. Polecam Ci jesli lubisz jak juz z daleka widac blysk na ustch. Nawet moj TZ stwierdzil ze jeszcze tak blyszczacego blyszczyka to nie mialam
Nie wiem jak bardzo wyedukowany w tematyce błyszczykowej jest Twój TŻ,ale skoro facet zauważa różnicę to znaczy,że faktycznie jest to cudeńko
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora