Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaz inspirowany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-27, 15:15   #15
damagda
Raczkowanie
 
Avatar damagda
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 117
Dot.: Makijaz inspirowany

Hmm czego na tym forum nie lubie i co mi przeszkadza to niechec wszystkich wizazanek do konstruktywnej krytyki Wszystko zawsze musi byc sliczne, modelki zawsze sa sliczne (nawet jesli nie sa absolutnie, co akurat Ciebie nie dotyczy tzn poprzednie zdanie a nie slicznosc )i makijaze prawie zawsze sa sliczne, choc czesto im do tego daleko. W ten sposob forum na ktorym powinno sie szczerze oceniac prace innych staje sie grupa wzajemnej adoracji. Chyba z 4 razy do tej pory udalo mi sie na mm zauwazyc ze ktos napisal "nie podoba mi sie".
Ja wiec bede piata.
Nie podoba mi sie dlatego, ze ogolnie czuje niechec do polaczenia platynowy blond+pomaranczowa buzia, z powodu samoopalacza/solarium/za ciemnego pudru (jesli to wina oswietlenia to cofam ). Dlatego mi sie nie podoba- typowo chlodny roz + jeszcze chlodniejsza szarosc zupelnie nie pasuja do tawrzy w cieplym odcieniu.. Ogolnie polaczenie kolorow ktore w tym roku proponuje lancome bardzo mi sie podoba I makijaz tez bylby ok(trudno mi przy tych zdj powiedziec czy ok-super czy ok-bez rewelacji), gdyby nie ten kolor twarzy i kolor oczu ktory tez mi nie pasuje(tu sie moge mylc bo fotki faktycznie sa male)...
Gratuluje cery
damagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując