Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-30, 12:41   #273
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Dzięki Masimo za wyczerpującą odpowiedz i rady
Heviran stosuje, przepisala mi go lekarka. A zamiast Hydra Vital kupie tą maść arnikową i jakiś nawilżacz - Nanobase albo Phisiogel. Aaaa i jeszcze vit C i Rutinoscorbin. Zaopatrze się w to wszystko i mam nadzieję że wystarczy i jakoś ukoję buraczka
Wazelinę dostałam od lekarki tylko nie wiem czy ze smarowaniem poczekać aż zacznę sie łuszczyć a na razie po cos2 stosować nanobase?? Pomóżcie

Alesjaa ! Nieeeeee ! Nanobase nie, ono hamuje ponoć łuszczenie. Dome taką informacje sprzedała kiedyś (dowiedziała sie od dermatologa). Jak masz czas to przeszukaj to co pisała Dome, ale dosc dużo tego było. Wszystkie te maści i kremy kończące sie na "base" bo jest jeszcze jakiś jeden, nie pamiętam w tej chwili nazwy hamują proces. Maść arnikowa tez nie na całą twarz. tylko na te miejsca z naczynkami. Wazeliną kazała mi sie smarować zaraz następny dzień po masce. W czwartek wieczór miałam nałożoną maske do 5 rano. W piątek zaczęłam stosować wazeline i hydravital, a od soboty cosmelan 2. I już po 4 godzinach zaczęło sie łuszczenie pod nosem i rozchodziło się coraz bardziej z każdą godziną na całą twarz. W ciągu doby zeszła skóra z całej twarzy. Zauważyłam, ze jak ją natłuszczałam to łatwiej ta skóra schodziła potem. Bo sie odklejała.

Jak już coś musisz wiecej stosować to Bepanthen maść ale nie Nanobase !

A z wit. C najlepsze będa musujące tabletki, jedna zawiera od razu całą dawke dzienną. Jest do wyboru kilka rodzaji w aptece. Ja mam akurat Additive.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora