Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z odbyciem stosunku - za ciasna pochwa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-14, 10:59   #5
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Problem z odbyciem stosunku - za ciasna pochwa?

ja mialam podobnie..... u mnie czasami nie dalo sie wejsc... a kiedy juz sie udalo czulam bol... jak nie w trakcie stosunku to na pewno po czulam jak bym byla tam obolala... pieklo mnie itp... do tego stopnia bylo tak ze nie chcialam sie kochac steirrdzilam ze wiecej mi to bolu przynosi niz przyjemnosci wiec na co mi to.. bylam zdolowana ze ze mna cos nie tak.. nawet podkladajac poduszke pod biodra bolalo... nie wiem co ci doradzic mi to przeszlo po pol roku meczarni... po prostu zmuszaloam sie w pewnym momecie moze troche glupie ale pomeczylam sie troche i nagle jakos tak.. ktoregos razu nie bolalo... potem znow bolalo i ktoregos razu dwa razy pod rzad znow nie bolalo... psychicznie sie odprezylam ze jednak moze niebolec.... i psychika troche poprawila mi stosunki.... potem latwiej bylo mi sie rozluznic.. bo wtedy jak bolalo to ja juz ze strachu ze bedzie bolec sie zamykalam... nawilzacze nic mi nie daja... mysle ze musiscie probwac torche pocierpiec a pochwa sie rozciagnie sama... tez bylam u lekarza mowil ze ze mna wszystko w porzadku... i sadze ze u ciebie jak u mnie to psychika... moze warto troche pocierpiec i pochwa sie rozciagnie nie wiem... mi np pomoglo.. kazda metoda jest dobra ktora pomaga
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując