Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie teraz opłaca sie wyjechać za pracą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 17:36   #30
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Gdzie teraz opłaca sie wyjechać za pracą?

Cytat:
Napisane przez blimssien Pokaż wiadomość
teraz sa takie czasy ze ludzie sa w stanie zostawic rodzine/ zone / meza / dzieci i wyjechac wlasnie za pieniedzmi $$
bo za taka pensję, jaką ma wiekszość polakow czyli okolo 2 tysiecy zlotych na duzo pozwolic sobie niestety nie mozna.
ale zgadzam sie praca w pollsce jest ale pieniadze ktore mozna za nia dostac sa czasami SMieszNE ! ! !

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------




o ALasce to ja slyszalam w wielu miejscach. rozne portale sie oglaszały praca dla studentow. to jest na zasadzie work and travel ! same studenckie oferty ! !
dobra kasa ale i praca po min czasem 12 godzin.
ale nie wiem jak to wyglada w praktyce! nie wiem nic od osob ktore tam byly. ! ktos slyszal cos na ten temat? od osob ktore sprawdzily jak work and travel wyglada ? ?na alasce?
Mój znajomy pracował w czasie studiów na Alasce i mówił, że to bardzo ciężka praca, ale za to podobała mu się okoliczna przyroda. Jeśli chodzi o pieniądze przywiózł on znacznie więcej niż się spodziewał - ze względu na to że pracował on na zadupiu nie miał na co wydawać
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując