Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kłucie w lewym boku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-14, 18:04   #22
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kłucie w lewym boku

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez podejrzewam jakis kamien,bo mam nieraz bóle ale ogolnie w tułowiu promieniujące,po jakims jedzeniu.Np nie moge jesc pora ani rzodkiewki pamietam jak sie wiłam po niej z bólu

Usg mialam kiedys robione ale to bylo pare lat temu,mysle nad tym ale nie chcialabym isc na operacje

jeszcze raz powtorze, najlepsze co wymyslil czlowiek w dziedzinie medycyny to wszelakiego rodzaju usg
(a teraz krotka historia niestety nie zwiazana z watkiem, z gory przepraszam:
13 marca dostalam miesiaczke i momentalnie takich boli ze gryzlam sciany, dywany, wyczynialam akrobacje na lozku/podlodze w lazience etc. a wczesniej, tez zdarzylo mi sie miec 'piekielne' bole zwiazane z miesiaczka, a w pozostalych dniach cyklu klulo mnie w boku i wlasnie bylo mi niedobrze po pewnym potrawach. nie czekalam na zbawienie tylko pognalam do szpitala. oczywiscie 'urocze' pilegniarki mnie wyszydzily, ze jak to ja z okresem przyjezdzam, jak ja mloda dziewczyna jestem (miesiecznie 19 lat) i na pewno mi nic nie jest. pamietam slowa jednej z nich do kolezanki, staly 2 metry ode mnie: 'niechze mi ta hipochondryczka nie zawraca glowy!' a do mnie sie zwrocila: 'przyjmiemy pania....ale szybko bo przez pania moze ktos umrzec.' myslalam ze sie na nia rzuce i przegryze tetnice szyjna. oczywiscie postawily diagnoze 'nic jej nie jest' a ja blagalam o usg, w koncu mi daly i wyszedl sliczny kamyczek, dostalam po prostu kolki a bole spotegowal jeszcze okres. nie chce nikogo straszyc, ale po prostu przed kazda wizyta u jakiegokolwiek lekarza wyloze te pieniadze, a niech mi tam- zdrowie wazniejsze; i zrobie wszystkie badania, jakie bede mogla na wlasna reke.
wniosek taki z tego, ze badanie co roczne okresowe powinny byc obowiazkowe i ja po rozbiciu (watpie ze 6milimetrowca urodze -ide sie umawiac na rozkruszanie ultradzwiekami w maju) zamierzam co pare miesiecy robic sobie wlasnie takie badania (morfologia, mocz, usg).
uff rozpisalam sie. wybaczcie i nie biczujcie ze to tak nie na temat
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując