Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 13:44   #20
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Ja też chyba niedługo będę miała problem z ósemkami-już mam krzywe dolne zęby-jedynki na siebie nachodzą a co dopiero będzie jak wyjdą ósemki....moja siostra ma identyczny zgryz jak ja,tak samo pokrzywione zęby i też miała mieć wyrywane ósemki bo właśnie miały jej się nie mieścić i krzywić inne żęby,na zabieg nie poszła bo się bała poza tym,rozmawiała z kilkoma dentystami i wszyscy stwierdzili że wyrwanie nie jest niezbędne,chyba że zęby będą rosnąć tak że będa przeszkadzać czyli np wżynać się w policzek.Podobno ósemek lepiej nie wyrywać jeśli ktoś ma jakieś martwe zęby,bbo te i tak szybciej wypadną-a wtedy zęby się naprostują,więc ja pókli co trzymam się opcji że nie będę ich wyrywać bo mam martwą szóstkę Poza tym ja na samo słowo dentysta dostaję drgawek ze straszu a co dopiero wyrywanie....
A mojemu bratu,ostatnio robili prześwietlenie szczęki i okazało się ze wyrasta mu dziewiąty ząb nie wiem jak to możliwe
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując