Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-01, 07:23   #4810
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Niedawno odkryłam, że coś mnie uczula tylko nie wiem co. Chodzi o oczy, przy zmywaniu makijażu, potem przez kilka godzin mam czerwone oczy
Nie wiem czy to tusz, cienie, micel, żel do mycia twarzy czy olejek do demakijażu...
oj :/ :/ chyba musisz po kolei eliminować bo inaczej nie dojdziesz co to

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6480681 6]Nie chce jeść suchej, nie wiem czemu Taką dla juniora mu kupiłam kiedyś, małe ziarenka dla małego pyszczka, ale nie chciał. Jakby nie wiedział co to jest i po co. Mężowi mówiłam, żeby pokazał kotu co się z tym robi i zjadł chociaż jednego chrupka na jego oczach to nie chciał





Roller nie chce się zmywać A efekt daje fajny

Colossal żółty mówisz...może i dzisiaj kliknę gdzieś na próbę.[/QUOTE]


kobieta od której kupowałam kota mówiła mi że gdyby nie chciał jeśc suchej karmy to trzeba go przegłodzić pół dnia tzn dać mu tylko to do jedzenia i jak zgłodnieje to zje i rzeczywiście to przerabiałam jak mu kupiłam mega drogą karmę full natural i się wypiął miauczał i miauczał ale w końcu zjadł i teraz już je
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby wszystko było po twojej myśli

już się nie mogę doczekać

Mnie pierwsza miniatura benefitowa zachwyciła, otworzyłam teraz druga i jakaś gorsza, nie wiem czy zmacaną rzodkiewke dostałam czy z moimi rzęsami coś nie tak jest teraz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może jakaś purchawa Ci się trafiła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora