Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-07, 07:18   #3811
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42138780]Nie chciałabym narażać mojej, i tak mocno tutaj nadwyrężonej przez Wasze kuszenie, silnej woli- ale to świetna wiadomość; skoro niezabezpieczone, tzn. że można powąchać, ale czy to równocześnie nie oznacza, że od momentu powąchania należy liczyć czas przeznaczony na zużycie
Okazało się, że dość długi, sprawdziłam, bo aż 12m. W takim razie w ciągu roku zużyję go na pewno, nawet przy używaniu kilku innych równocześnie Lecę wąchać [/QUOTE]
no i jak pachnie????????
niewiele kosmetyków psuje od razu po upływie terminu ważności albo otwarcia
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Dziękuję Tak, całkiem nieźle, już mijają mi tzw. nudności.

Cytat:
Napisane przez Fik_Mik Pokaż wiadomość
a mozesz napisac czym rozni sie witaminowy od aloesowego szamponu do włosów,
czytalam o nim dobra recenzje na jakims blogu , wiec nie wiem, ktory wybrac, oba sa do wszystkich rodzajow wlosow. Szukam jakiegos dobrego szamponu naturalnego, ale zewzgledu na cene wole sie upewnic przed zakupem. Przy okazji zapytam - natknelam sie na marke Aubrey, maja sporo szamponow i odzywek, na KWC nie znalazlam jakis aktualnych recenzji... podoba sie wygładzająca odżywka do suchych i zniszczonych włosów z olejem kameliowym
bede wdzieczna za rady
podejrzewam, że masz na myśli to, że wszystkie mają taki sam opis
ja brałam pod uwagę nazwę szamponu i jego skład - oczyszczający ma dodatkowy, silniejszy detergent, dodatkowo na wyższym miejscu w składzie, więc będzie oczyszczał lepiej niż aloesowy, który sądząc po składzie będzie delikatniejszy i bardziej nawilżający. Ma tez krótszy skład, więc dla wrażliwców lepszy, bo w razie czego łatwiej namierzyć winowajce .
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-08-08 o 17:19 Powód: Edycja cytatu
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora