Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o różach mineralnych - swatche!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-26, 21:27   #89
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko o różach mineralnych - swatche!

Cytat:
Napisane przez anxann Pokaż wiadomość
Mam próbki z obu, są prawie identyczne przed nałożeniem Po Pale Jasper jest chyba minimalnie jaśniejszy i cieplejszy, a Romantic bardziej zgaszony, brudnoróżowy. Nie są to duże różnice. Przynajmniej na ręce w sztucznym świetle
No nic, próbkę Pale Jasper i tak wzięłam, jak mi nie podejdzie to najwyżej poleżakuje/poleci w świat Wzięłam trochę tych kolorów z Pixie, jak będziecie chciały to będę mogła zrobić swatche w porównaniu z czymś z Amilie/Annabelle/EDM. A Romantic z Annabelle to jeden z moich ulubionych róży, cudownie subtelny, zgaszony odcień, który nie rzuca się w oczy i ciężko z nim przesadzić, a jednak bardzo ożywia buźkę. Świetny szczególnie dla jasnego, eterycznego typu urody

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Co do Field of Roses to przyda mi się taka informacja, ale nie musisz koniecznie już jutro się nim malować. Jeśli Ci kiedyś akurat będzie pasował do makijażu, to poobserwuj jak się zachowuje w ciągu dnia
Jasne, jak tylko wyzdrowieję to zrobię jakąś fotkę Chyba że... Skąd jesteś? To może zrobiłabym Ci jakąś niedużą odsypkę na testy i sprawdziłabyś sobie kolor i wysłałabym listem, mam go sporo (miniaturkę 1,7 g), a praktycznie w ogóle go nie używam, więc nie wiem czy kiedykolwiek samodzielnie go wyzeruję
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując