Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-10, 13:01   #1877
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mejaczku... ty farciaro jedna ty...
Cytat:
Napisane przez Grace O Malley Pokaż wiadomość
Ja znowu uwielbiam moją khaki na górnej powiece + wydłużone rzęsy i minimalistyczny make up jak marzenie Daje taki efek, że to oko jest takie ładne i podkreślone, ale z daleka nie widać jaka to siła uczyniła, dopiero bliżej można podziwiać dokładniej kreskę uwielbiam taką "magię" w makijażu
Czy któraś z Was jest w stanie porównać Wildthing z Catrice do Think Khaki z Essence? Mam tą pierwszą i jestem ciekawa czym się różni od essencowej
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
A bazę pod podkład chcesz kupić?
Z Catrice? Zastanawiałam się, chyba kiedyś ją kupię - co prawda ostatnio staram się uważać z zapychaczami, ale baza ponoć jest dobra no i czasem jednak się przydaje...
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Powinny być, jak ostatnio byłam po złoty, to półeczki były pełne [w przypadku Sensique akurat często trafiają się dokładki]. Kupuj, bo są fajne i trwałe, no i kolory mają ładne
A ja z kolei mam taki zwyczaj, że wszystko musi swoje odstać i poczekać na specjalna okazję Ubrania, buty i kosmetyki też

O! Zupełnie z głowy mi wyleciało, że tam przecież są perfumy . Chcę flaszkę, choć to oczywiście zależy od samego zapachu. Ale wstępnie zapisuję na wishlistę
Były, były kupiłam Jewel Of The Orient i ten taki odpowiednik cienia Chameleon w buteleczce są piękne, jeszcze nie próbowałam bo nie chcę psuć obecnego mani. Miałam chrapkę jeszcze na Indian Rose i na Rosewood, ale sama nie wiem, czy to nie zbyt "babcine" kolory
(Swoją drogą, lakier Bloom-a-loom z Blossoms jest obłędny! dopiero teraz go odkryłam chciałam tez pochwalić sealing top coat. Rany, ustrojstwo sprawia, że lakier trzyma się jak oszalały, dochodzi do tygodnia. Kocham )
Cytat:
Napisane przez nuzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Lublina co u nas obecnie jest ?Bo nie wiem czy mam się wybierać
I love i nowości limitki brak (stan z przedwczoraj).
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora