Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-26, 14:47   #4511
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy dla opadających powiek, bo to krem pod oczy.
Seria Bio jest dla kobiet w wieku 30-50 lat, ja mam 28, czyli 14 lat razy 2 ja zmieniam bardzo często kremy pod oczy, ale w trakcie zimy wzięłam bio. normalnie biorę nawilżacze. zasada jest taka, że bierzesz krem w zależności od aktualnej kondycji skóry. I dlatego Kamisio poleca Prodigy mimo, że to bardzo mocna kuracja, ale jednorazowo ew. można zastosować. Jeżeli masz ochotę na nawilżacz do całje twarzy, nie tylko pod oczy, polecam maseczkę skincare, to jedna z lepszych masek nawilżających.
Prodigy nie jest az tak mocną kuracją, moze cena na to wskazuje ale to poprostu linia bardziej luksusowa, przeznaczona od 30-35 roku, tylko serum Prodigy Tissular od 35-40 roku
Gold Future jest od 25 roku, a Life pearl od 40-45 roku

HR Face sculptor jest tańszy bo to linia podstawowa, dla skóry 40+, ten można by potraktowac jako mocniejszą kuracje

a propos kremów pod oczy to kiedys klientka poddała mi fajny pomysł, na kremy pod oczy, i sie sprawdza, rano i wieczorem głeboko nawilżający a na noc na ten nawilżający cos odpowiedniego do wieku i stanu skóry, efekt bardzo dobre, chociaz troche ryzykowne jest łaczenie dwóch kremów, dlatego ważne żeby ten pierwszy tylko nawilżał, a ten a noc by od zadań specjalnych


A co do maczków, to mnie tez nie przekonują jakoś
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora