Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KEUNE - farby do włosów, jakość, dobre?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-02, 12:30   #3
Neaneeve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8
Dot.: KEUNE - farby do włosów, jakość, dobre?

Witam

Może rozwinię wątek zaczynając od siebie, poniewaz kilkukrotnie miałam farbowane włosy farbami firmy Keune, ale niestety nie będzie to obiektywna ocena gdyż nigdy nie miałam doczynienia z innymi farbami, no, może poza pierwszym razem, gdy fryzjer położył mi lekko rozjaśniającą farbę firmy Wella, i od tej pory mam uraz do Welli, nigdy przenigdy...

Potem moja przygoda rozpoczęła sie w profesjonalnym salonie Keune, gdzie doprowadzono moje piękne, długie i grube włosy do normalności pod względem koloru.

Pierwszy raz miałam położoną tzw. półfarbę (oni w salonie tak ją nazywają), która ponoć jest mniej inwazyjna i delikatna, co mnie bardzo ucieszyło, kolor w 100% zmywa się po ok. 2 miesiacach, po 3 mcach nie ma śladu po nim. Półfarba ładnie kryje, nadaje blask i włosy są zdrowe i zadbane po niej.
Osobiście byłam bardzo zadowolona, chociaż kolor dość szybko się zmył, ale coś za coś. Fajna jest dla osob ktore chciałyby zmienić kolor włosów ale boją sie potem zabawy z włosami, odrostami itp, kolor zmywa się całkowicie i mozna sie cieszyc ponownie swoim naturalnym kolorkiem.

Następnie, chcąc utrzymać dluższy efekt na włosach zdecydowałam sie na farbę Keune. Dodam, że wszystkie moje farbowania włosów były na ciemne brazy. Kolor wyszedl baardzo ładny, niesamowicie błyszczący, znajomi pytali czym robiłam włosy, bo wyszły super.
Co do koloru, trzymał się ok 1,5-2 miesięcy, jednolicie, potem zaczął schodzić dość intensywnie, jak dla mnie to duży plus, ponieważ od kolezanek wiem, ze wiele farb na wlosach trzyma się niesamowicie brzydko płowiejąc (np. znana Palette) , natomiast tu powiedziałabym, że kolor spłukiwał się równo, o ładnych parę odcieni, nie robiąc efektu "spranych włosów".

Plusy półfarby:
+ kolor intensywny, głeboki, błyszczący
+ spłukuje się w 100% po ok. 2 m-cach (naprawdę się spłukuje)
+ nie niszczy włosów !!!
+ włosy nawilżone, delikatne
+ nie ma problemu do wrócenia do własnego naturalnego koloru

Minusy:
- gdy kolor wyjdzie naprawdę ładny to aż chce sie, żeby pozostał dłużej, a tu się spłukuje
- nie zauważyłam więcej minusów

Plusy farby:
+ Bardzo duży wybór kolorów na palecie
+ Kolor wychodzi bardzo błyszczący, jakby mieni się
+ Głębia koloru
+ Włosy są zadbane, nie zniszczone, miękkie
+ Kolor schodzi równomiernie, nie wygląda na "sprany" ( u mnie nawet wyplukał się o kilka tonów) co wg mnie jest plusem

Minusy:
- Dla niektórych może zbyt szybko się wypłukiwać, dla mnie jest to atut poniekąd, bo kolor nie przytwierdza się do włosów na amen, i mozna z łatwością nałożyć inny kolor.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z koloryzacji firmy Keune, i mogę szczerze ją polecić wizażankom. Natomiast jestem bardzo ciekawa Waszej opinii, bo pewnie niektóre z Was korzystały może też z innych farb w salonie fryzjerskim, mam na myśli np. L` Oreal, GoldWell itp, i jestem ciekawa jak wg waszej oceny wypada firma KEUNE- kosmetyki do koloryzacji.

Jestem ciekawa

Pozdrawiam
Neaneeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując