Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-25, 15:57   #618
niepoprawna10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 436
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z Was używała filtru Soraya 50+? Ja dotychczas korzystałam z wersji 45 i byłam bardzo zadowolona, ale widzę, że coraz ciężej ją dostać w sklepie, za to popularniejsza robi się ta wersja 50+. I teraz nie wiem czy ta nowość jest tak samo dobra jak mój ulubieniec: tzn czy nie bieli, wchłania się szybko i nawilża? Proszę o opinie
Wg mnie bieli dość mocno (o ile się nie mylę, jest to zasługą dwutlenku tytanu na trzecim miejscu w składzie, ale nie gwarantuję, że to jest powód; 45tka w każdym razie była chyba zupełnie pozbawiona powyższego składnika) . O wchłanianiu niewiele powiem, bo u mnie żaden filtr (i znaczna większość kremów nawilżających) tego nie potrafi.


Czy któraś z Was mogłaby przybliżyć nieco zasady wybierania filtrów ? Na co zwracać uwagę w składzie - czy jest np. różnica, na którym miejscu znajduje się dany filtr, czy występowanie filtrów UVB przed UVA ma jakieś znaczenie (tzn. czy ten, który w składzie ma najpierw dwa filtry UVA, a później UVB będzie lepszy od tego, który ma np. pierwszy UVB, później UVA, UVB i znowu UVA) ?

Edytowane przez niepoprawna10
Czas edycji: 2012-07-25 o 16:17
niepoprawna10 jest offline Zgłoś do moderatora