Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 08:23   #945
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,co się dzieje ze 143 fresh lime ? Wycofują go,czy co ? Już z 3 miejsc gdzie zamawiałam go usunęli wgl ze sprzedaży stacjonarnie też
Wycofali go, było o tym na grupie semilaca.

Dziewczyny co do hybrydy wzmacnianej proszkiem akrylowym. Normalnie zgumuje się w acetonie, bo paznokcie akrylowe zdejmuje się moczac w acetonie, skrobiac, znow moczac, skrobiac i tak do zera. Można sypać akrylem clear na mokry kolor lub top, obojętne. Sypie się tak samo jak brokatem.

Ja niestety robię przerwę od hybryd, bo dostalam uczulenia po dwukrotnym zastosowaniu koloru red carpet. Wały spuchly, były bolesne, pojawiło się kilka krostek które swedzialy i piekly. Po 2 tygodniach minęło, teraz dopiero sciagam hybrydę, ale kolejna zrobię za jakiś czas inna marka. Hybrydy nosilam od 5 miesięcy, bez przerw, zmiana co 2-3 tygodnie. Pracuje w zawodzie stylistki nadal, o zgrozo na semilacu, ale w rękawiczkach, i uczulilo mnie raz, gdy dotknelam upaprana butelka do skory dloni- następnego ranka wyskoczyła mi na dłoni bordowa plama ze swedzacymi krostkami w tym miejscu. Po 4 dniach zniknęło...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując