Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-06, 21:05   #2538
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;33940949]Zła co tam przy łóżku chowasz
Jakie długie
Na CG przerzucasz się? Ja kiedyś próbowałam, ale strasznie głowa mnie swędziała od mycia odżywką, więc zaprzestałam, ale szamponu dla dzieci używam od czasu do czasu. Zresztą jak w moich odżywkach jedynie jakieś zwykłe dimeticone jest to szampon z sls to zmyje i nic się na nich nie gromadzi.


Czym myjesz?[/QUOTE]

Przy kanapie kolekcja różnych alko, bo się już w kredensie nie mieszczą Nie pisałam, że mam problem alkoholowy?

Przerzuciłam się na CG od jakichś 3 tygodni i jestem po dużym wrażeniem na plus. Myję balsamem Mrs Potters aloes & jedwab, ale co 3cie mycie postanowiłam myć Hippem tak na wszelki wypadek, gdyby jednak odżywka nie domywała za dobrze. Oprócz tego na noc przed myciem olej lniany, d/s Garnier shea & avocado, a b/s na razie tylko raz próbowwalam z apteczki babuni z miodem i proteinami mlecznymi. Zobaczymy co będzie. Maseczka L'biotica wax do suchych i zniszczonych na 2-3godz., a ostatnio dokupiłam Kallos latte. Na koniec duuużo żelu lnianego. Efekt jest taki jak na zdjęciach i najbardziej mnie zadziwia to, że nareszcie końcówki nie są proste na drugi dzień i skręt trzyma się praktycznie do następnego mycia
Mam zamiar próbować też inne oleje (oprócz kokosa, bo moje wlosy są zbyt porowate) i może jakieś półprodukty, choć trochę się boje, żeby nie przedobrzyć

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Kręcone
Nie stosowałam jeszcze lnianego. Rozumiem, ze jesteś z niego zadowolona? Kupujesz stacjonarnie czy przez neta? Masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?
Zdradzę Ci ogromną tajemnicę. Nie mów nikomu (tylko pięciu osobom ). Mój mąż ostatnio martwi się swoim zdrowiem i postanowil pić olej budwigowy, który kupuje za ciężkie pieniądze w aptece, a zlakobieta podbiera mu z lodówki przed każdym myciem sesese...
Oczywiście jestem zadowolona, szczególnie, że... kradzione nie tuczy

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Frame a co Ty masz taką odsunięta skórkę w środkowym pazurku?

a ja zrobiłam sobie cieniowane miętowo srebrne,nawet nie ma patologii i pije drożdże om nom nom
Poka, bo szukam inspiracji
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora