Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-20, 22:22   #4466
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ależ nie ma za co Też się naszukałam zdjęć i z tych przecenionych najbardziej mi się spodobały właśnie te nude. Na MUA ma 1 opinie i taką średnią ale dziewczyna pisze że są delikatne i dają efekt no make up ale mnie się to właśnie podoba. Kolory opisuje jako: biało-kremowy z różem, matowy beż i błyszczący śliwkowy(??? na zdjęciach żaden nie wygląda na śliwkowy hmmm)
Mam nadzieję że dziewczyna która pisała tą recenzję ma problem z rozpoznawaniem kolorów (nie żeby było że jej źle życzę ). Ja miałam/mam nadal nadzieję ze ta paletka to odcienie brązowo-beżowe, na zdjęciach wygląda mi to na kremowo-śmietankowy, kawę z dużą ilością mleka oraz gorzką czekoladkę. Jeżeli faktycznie jest domieszka różu w najjaśniejszym cieniu a najciemniejszy to śliwka to się zdenerwuję grrr
Czekam co mi jeszcze dziewczyny na Cliniquowym napiszą.
Co do delikatnego efektu makijażu to ten jest jak najbardziej wskazany

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczynam troszkę panikę siać... Zamówiłam 12 sierpnia sobie cienie na Tru i nie ma ich do tej pory (ostatnio miałam już paczkę po 4 dniach). Miałyście może taki przypadek? Bo tak niezabardzo wiem, co począć z tym fantem.
A zobacz na stronie poczty Hong-Kongowej kiedy paczka miała lądowanie w Polsce. Ja zawsze 2 dni robocze po lądowaniu dostaję paczkę.
Chociaż 2 razy tak mi się zdarzyło ze wylot z HK się przeciągał i kiedy w końcu napisali ze od nich wyleciała to w ten sam dzień mi ją już listonosz do domu przyniósł (nie chcialo im się aktualizować danych w systemie najwyraźniej). Albo Twój listonosz zawalił. Nie masz się co martwić, coś mi się wydaje że jutro dostaniesz swoją paczuszkę
Pochwal się tylko co za cienie kupiłaś


EDIT: znalazłam zdjęcia Blushing Nude z pierwszej części o wątku Clinique
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2889
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2412

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-08-20 o 23:45 Powód: dodanie linków
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora