Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-08, 18:13   #4971
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Z Lancome tez mam wiecznie przygody ... Fatale, Hypnosy i inne wynalazki zupelnie mi nie podeszly Raz dali mi w Sephorze spora probke Definicils - wyprobowalam, bylam zachwycona, kupilam pelnowymiarowe opakowanie, a tutaj mega zonk! Jakby zupelnie inny tusz niz ten z probki Za kazdym razem efekt ksero i zrujnowany makijaz Ale fakt faktem, mam go od ponad poltorej roku (tak, wiem, ze powinno sie wywalac po 6 miesiacach, ale jakos nie mam serca do wyrzucania kosmetykow, ktore wydaja sie byc calkiem swieze) a on nadal jest taki jak na poczatku Uzywam tylko wtedy, gdy nie nakladam zadnych cieni, wtedy wycieranie ksero nie sieje zniszczenia
kiedys mnie Virtuose kusil ale powiedzialam sobie nie... nie wieder ... z tuszami Diora roznie bywa, po wycofaniu mojego maximeyes dlugo plakalam ... zwykly diorshow wyrzucilam bo mnie do szalu doprowadzal ale diorshow Black Out oswoilam... i choc musze rozczesywac i to porzadnie... i ta szczota srednio wygodnia (mimo, ze lubie duze szczoteczki) to efekt mam dobry...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Niech Cie drzwi scisna !!! Od 3 tygodni wmawiam sobie, ze ten tusz nic nie robi tylko skleja i ze wcale go nie chce, a Ty mi tutaj z takimi zdjeciami wyjezdzasz ?!?! I jak tu tego nie kupic ?!?!
... jutro jak bedzie mi sie chcialo (i jak mi sie uda ) ... to zrobie zdjecia u przecietniaka, z rzesami nadwyrezonymi wiekiem ... bo ta dziewczyna z bloga ogolnie ma piekne rzesy ... ale mimo wszystko ten tusz to moje KWC ... nie robi pandy, nie skleja na amen, ladna czern...

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam KWC, to lakiery Diora Vernis mają b. słabe recenzje, a myśmy się tak napaliły na nie po namowach Desti, mam nadzieję, ze będziemy zadowolone, i nie spalimy biedaczki na stosie, zresztą ona dokupuje ciągle nowe, a to o czymś świadczy.... na pewno warto postestować, ale ja tak cały czas marzę o KWC i co? czy padnie na Diora?
to wszystko na KWC to oceny starej wersji lakieru... wiec trudno tez na tym sie opierac ...

ja jestem bardzo zadowolona... moje paznokcie z natury sa bardzo twarde... jasne kolory uzywam w pracy, gdzie jakby nie bylo czesto musze myc rece a i srodki do dezynfekcji rak mu nie szkodza i wytrzymuje pare dni bez odpryskiwania... do tego dobrze sie maluje, nie robi smug i bardzo szybko wysycha ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora