Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-05, 11:45   #1226
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja sie nie zgodze z takim generalizowaniem ze to dla blondynek, a tamto dla brunetek
Moim zdaniem "zima" z powodzeniem moze uzywac różu L'oreala Blush Delicieux nr 01. Czego ja jestem najlepszym przykladem Jest swietny do makijazy typu "nude", ale nie tylko, bo jest bardzo naturalny i mozna sie tak umowalowac, ze nie widac ze sie jest "uróżowionym" Przy bardzo jasnej skorze i ciemniejszych rozach jest to niemal niemozliwe.
Bardzo lubie Blush Delicieux, sa to moje ulubione roze i obecnie mam na stanie dwa, wlasnie 01 i nowy 156, a 01 byl moim pierwszym rozem wogole.
Bourjois sa dla mnie za twarde, ale to kwestia gustu.

Laylady jak masz mozliwosc to pomaziaj sie testerami w sklepie, a pozniej obejrzyj w dziennym swietle i wybierz to co Ci sie najbardziej podoba Albo kup cos bardzo taniego i zobacz w jakim kolorze Ci dobrze.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy ktoras z posiadaczek podkladu Oriflame Giordani Gold moglaby mu zrobic fotke porownawcza, bo sie nad nim zastanwiam
Jest niezmiennie zachwycona Rhea, ale kusicie mnie tym podkladem. no. Mam juz 4 podklady, ale ciagle mnie korci ten. I bym miala pretekst bo jest do konca tygodnia w promocji
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora