Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GreenPeel dr Schrammek - moje doswiadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-26, 00:46   #5
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: GreenPeel dr Schrammek - moje doswiadczenia

Nie znam sie az tak bardzo na skladach kosmetykow (choc chce to zmienic) i sama nie wiem, jak podejsc do zalecen mojej pani doktor? Wczesniej tez robilam u niej GreenPeel i nivea nie wyrzadzila zadnych szkod. Pozwalala delikatnie schodzic skorze i nie mialam uczucia sciagniecia. Mam zaufanie do swojej lekarki, bo wiem, ze wyleczyla wiele osob i z calej Polski zjezdzaja sie do niej klienci. GreenPeel robilam dokladnie rok temu mniej wiecej o tej porze. Pogorszenie cery nastapilo w pazdzierniku, kiedy to przeprowadzilam sie do Poznania. Wiem, ze ma to zwiazek przede wszystkim z woda (ktora jest fatalna...), lecz pewnie takze mieszkaniem w miescie (wczesniej mieszkalam na wsi), zmiana trybu zycia, stresem itd.

Pozwolilam sobie przetlumaczyc tekst ze strony dr Schrammek http://www.schrammek.de/produkte_greenpeel.html
„Wie sieht die Haut nach der Behandlung aus?
Nach der Behandlung ist die Haut gerötet und man spürt ein Brennen wie nach einem leichten Sonennbrand. 3 - 4 Tage später löst sich die alte Haut ab. Bis dahin kann man den beruflichen Pflichten in der Regel ohne Unterbrechung nachgehen. Am 4. bzw. 5. Tag erfolgt eine Wirkstoffpflegebehandlung , bei der die Kosmetikerin, falls erforderlich, Reste der Haut während der Massage entfernt und die jetzt besonders aufnahmefähige Haut mit wertvollen Wirkstoffen versorgt. Die neue Haut ist nicht gerötet, das Hautbild erheblich verbessert, frisch, klar und verjüngt. Empfehlenswert ist die SUPER BEAUTY BEHANDLUNG, eine wirkstoffintensive, gewebestraffende Spezialbehandlung bei jeder pflegebedürftigen Haut und speziell nach der Kräuterschälkur.“

„Jak wyglada skora po zabiegu?“
Po zabiegu skora jest zaczerwieniona i odczuwa się szczypanie jak po lekkim oparzeniu słonecznym. 3-4 dni pozniej schodzi stara skora. Do tego czasu można wszystkie zawodowe obowiązki z reguly bez zadnych przeciwskazan wykonywac [kiepska ze mnie tlumaczka, wiem, ale wiadomo o co chodzi ] W czwartym, względnie 5 dniu przeprowadzany jest bogaty w składnik zabieg u kosmetyczki w razie potrzeby, który ma na celu resztki skory usunąć podczas masazu i teraz szczególnie wrazliwa (?) skore zabezpieczyc bogatymi składnikami. Nowa skora nie jest zaczerwieniona, wyglad skory jest znacznie poprawiony, świeży, czysty i odmlodzony. Godna polecenie jest zabieg SUPER BEAUTY, intensywny w składniki, specjalny zabieg przy każdej wymagającej pielęgnacji cerze i zwłaszcza po ziolowej kuracji (po tym peelingu).

Chodzi pewnie o te maske: Super Beauty Mask - Straffende Abziehmaske
(http://www.schrammek.de/produkte_peelingsmasken.html )
Beauty Super Mask ist eine klassische Abziehmaske. Die ausgewogene Komposition von verschiedenen Wirkstoffen (Algen, Aloe vera, Allantoin, Vit. B6 und Panthenol) verleiht der Haut frisches, strahlendes und entspanntes Aussehen.


Czyli moj kolejny proces luszczenia bedzie przebiegal prawidlowo. Nie uzywa sie zadnego lotionu podczas luszczenia.

Ewentualnie moge sie nie smarowac zadna nivejka, jedynie skrapiac sie woda termalna (Avene), twarz zmywac plynem micelarnym Avene... Hm.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując