Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 09:43   #890
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dermamelan

Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
hej, mam pytanko czy moze ktoś robił zabieg Dermamelan. Wyczytałam ze jest następcą Cosmelanu i jest podobno jeszcze lepszy. Zapisałam sie na ten zabieg i jestem ciekawa rezultatów, tym bardziej że nigdzie nie moge poszukac opinii na ten temat ;/ poza reklamami gabinetów dermatologii estetycznej
\Przejrzyj sobie parę ostatnich stron tego forum, dziewczyny pisały o dermamelanie wiele razy i to calkiem niedawno Cosmelan ma podobne efekty i refleksje na jego temat tez były...

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hejka dziewuszki Beti wysyłam Ci dzis roca i shiseido tez 50 + probaska Nabyłam własnie korektor Clinique któras tu kobieta go chwalila) i za jednym zamachem(jak ja lubie to długi zamach najnowszy podklad HR V- Lift-zobaczymy,ocenię i podziele sie z Wami opinią.!
Dzięki, Michelka Napisz o tym korektorze koniecznie, potrzebuję rozświetlającego, ale nie pod oczy tylko na swoje paskudne bruzdy nosowo wargowe A clinique we wrocławskich sephorach i douglasach nie ma próbek. Skandal
Jeśli któraś ma ochotę przetestować puder diamentowy z BU, zapraszam. Poległam przy aplikacji
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując