Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-28, 09:49   #1077
gossia089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 245
GG do gossia089
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)



za to w ulotce farby Milaton 3d jest taka informacja: 3% moc rozjasnienia 1 ton, 6% 2, 9% 3, 12% 4

tylko pytanie: co to znaczy ciemny odrost? moj odznaczal sie na tle jasniejszych wlosow, ale generalnie nie byl ciemny strasznie- poziom 8 to nadal dosc jasny kolor. po zwyklej farbie bez rozjasniacza + wodzie 3% rozjasnil sie zdecydowanie i na pewno nie jest to urojenie kolor na calosci wyszedl jednolity i zdrowo wygladajacy.

nie wiem, moze ja jestem jakims wyjatkiem od reguly, ale moje wlosy nigdy nie byly szczegolnie podatne na farbowanie, raczej slabo chwytaly kolor

a to, ze fryzjerzy wolą w przypadku blondow uzyc 6% i wiecej to sie nie dziwie, ja na swoje wlosy juz nigdy nie bede ładowac wiekszego stezenia niz 3%, bo sprawdzilam i nie potrzebuje go

a farbe Milaton 3D moge bardzo polecic, jestem zachwycona, tania jak barszcz, kolor 8.3 wyszedl przesliczny, taki ciasteczkowo-cynamonowo-karmelowy blond mieniący sie w sloncu, wlosy w swietnej kondycji. za tubke 125 ml (1:1) zaplacila jakos 14 zl[/QUOTE]

Masz może zdjęcia tego kolorku?
gossia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując