Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy wszędzie z dzieckiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-25, 10:10   #318
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy wszędzie z dzieckiem?

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Dokładnie o to mi chodziło. Po co załatwiać trudną sprawę przez 4 zamiast 3 godzin, w krytycznym momencie biec do łazienki bo "kupa", za chwilę uspokajać wrzaski że "nudno" i " chcę pić" i pilnować żeby się nei pomylić a przy wrzaskach i domaganiu się uwagi o to nietrudno.
Czym innym jest wejście do urzędu z dzieckiem np w sprawie wymiany dowodu rejestracyjnego gdzie czeka się 15 minut a sprawę załatwię w kolejne 3.

Mam wrażenie że wiele osób nie zrozumiało mojej wypowiedzi, na zakupy do supermarketu jak najbardziej chodzę z dziećmi i problemu nie ma, jednak na szał wyprzedaży, w ogień walki na łokcie, kule czy buty bym dziecka nie zabrała.

Wyjścia na mecz z dzieckiem nie skomentuję.

I ehem, Sphinx nie jest restauracją, ale dobrym fast foodem i o takie miejsca zupełnie nie chodziło mi przy niezabieraniu tam dzieci.
No wiele osob nie zrozumiało Twojej wypowiedzi, bo była tak skomplikowana No daj spokoj, jest przeciez czarno na białym co i jak napisałas.
Nie kazde dziecko drze sie w niebogłosy w urzedzie i chce sikac akurat w momencie wejscia do urzedu. Nie wiem w jakich urzedach stoisz 3-4 godziny ? Szczerze? Nigdy mi sie nie zdarzyło, a juz troche tych lat mam i biegania po urzedach tez bedzie z 17 lat?.
Serio u Ciebie na wyprzedazach ludzie gonia z wscieklizna w oku i przepychaja sie łokciami itd itp? Nosz kurcze zyje chyba w innym kraju Nigdy przenigdy tego nie zaobserwowałam ( ok na filmie widziałąm).
A co do meczu, to mozesz sobie miec swoje zdanie, ale jak mowie wycieczka małych piłkarzyków mecz na zywo to nie jest nic szokującego. Chyba ze sami zeswirowani ( jak ja ) rodzice jechali. Co Ty myslisz, ze mecz jest tylko dla dorosłych z pałami??

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Nigdy nie zrozumiem tego szału na otwieranie nowych marketów. Stać 2 godziny w kolejce i zapłacić 20 złotych taniej
Kurcze jak zyje tego u nas nie było, a wyprzedaz przeciez troche trwa, w moim ulubionym Orsayu to ciagle cos wyprzedają. Powaga sama bym nie szła po to zeby sie łokaciami z innymi przepychac? Az tak mi na ubraniach nie zalezy, zeby z łokcia zarobic
Ok albo ja sama nie biegłam na jakas mega super hiper wyprzedaz, zeby wywalczyc jakis tanszy mikser, czy telewizor, albo łach .

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2013-11-25 o 10:16
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując