Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-10, 14:01   #3981
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
wooow12 dzięki za odpowiedź a propos skoro ten effaclar może wysuszać , no bo to w końcu kosmetyk z kwasami to czy któraś może polecić jakiś dobry kremik nawilżający(najlepiej nawilżająco-matujący) że by właśnie nie był za cięzki i nie zatykał porów?

Przyznam Elsi, że nie próbowałam jeszcze tego Effaclara M. ( i pewnie w najbliższej przyszłości się na niego nie skuszę) więc się o nim wypowiedzieć nie moge.

Ze swojej strony mogę polecić AA Young (hehe, też mi się zachciało odmłodzenia) antybakteryjny intensywna pielęgnacja. Skusiłam się pozytywnymi opiniami na wizażu i extra składem i .... nie narzekam Ładnie leży na nim filtr (a Ty Kiniu masz zamiar stosować filtry na dzień?), cena przyzwoita, buźka w miare nawilżona (do "specjalnego" nawilżania używam innych preparatów), nic nie zapycha, troche wkurza mnie zapach ale na szczescie wietrzeje po jakimś czasie. Matować nie matuje, ale też nie wymagam tego od niego, z racji że stosuje go czasami pod filtr, a wiadomo, że dzięki naszym kochanym filtrom szlag trafia każdy mat.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując