Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Smoczycy i innych kwasomaniaczek ;)!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-28, 11:54   #9
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Do Smoczycy i innych kwasomaniaczek ;)!!

Youare Myszko Koachana,
Twój mailik został w moim outlooku w domu w Holandii, podobnie jak wiele innych cennych internetowych rzeczy, dlatego nie odpisałam jeszcze ale już się poprawiam i pędzę pisać teraz zaraz

Smoczyco, mam kilka pytan jako kompletny kwasowy nowicjusz: czytałam wizażowe artykuły i posty na froum dotyczące ochrony przeciwsłonecznej, i jestem nieco zdezorientowana. Czy, przy stosowaniu Lysanel na noc, na dzień wystarczy krem, którego producent stwierdza tylko tyle, że ma filtr? Basia pisała, że taki komunikat oznacza faktor 4? Czy też powinnam uzbroić się w jakiś dodatkowy, specjalistyczny produkt ochronny, kładziny na krem? Widziałam taką emulsję ochronną (15) u Dermiki? Czy też, w końcu, wystarczy zwykły podkład z filtrem (max factor ma 15tkę)?

Zaopatrzyłam się w Yvesa Rochera Pro-Retinol 100% Vegetal City Self-Defense Fluid Spf15, ale świeci się na mnie niemożlwie i nie za bardzo nadaje ani na, ani pod fluid, a za mało kryje, żeby go zastąpić...

Nie wiem, w którą stronę iść, mam zamiar kupić tą Dermikę, ale nie wiem sama... Gdybyś znalazła chwilkę, żeby skrobnać, bedę wdzięczna, nasz Specjalisto
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując