Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-28, 17:28   #141
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Mam podobną cerę do Ciebie i patrząc na to, jak pomogła mi mikrodermabrazja, moge polecić
Miałam wykonane 4 zabiegi i efekty były naprawdę widoczne, a co najbardziej mnie ucieszyło, cera się wygładziła, nie była taka chropowata, co było moim największym problemem.
Jedną z najistotniejszych rzeczy jest to, że mikrodermabrazja nie jest la ludzi, którzy mają duży problem z ropnymi wypryskami, bo jak tu ktos wcześniej napisał, rozniesie sie to po całej twarzy. Poza tym, mądra kosmetyczka, nie zrobiłaby tego zabiegu na takiej twarzy. I na to trzeba zwrócić uwagę, znaleźć przede wszystkim DOBRĄ kosmetyczkę, która wszystko wyjaśni i ostrzeże przed tym jak może się wyglądać po.

Każdy inaczej reaguje na ten zabieg. Niektórym już po pierwszym zabiegu bardzo łuszczy się skóra, skóra jest mocno zaczerwieniona. Ja np. nie miałam z tym problemu, byłam lekko zaczerwieniona, skóra nie schodziła, w ciągu dwóch dni zaczerwienie zeszło i mogłam się pomalować. Dopiero po 2 zabiegu skóra zaczęła mi się lekko łuszczyć, zwłaszcza na czole i przez prawie tydzień "sypało" mi się z twarzy
Ważne jest też, aby po zabiegu nie nakładać makijażu, pić dużo wody, przemywać twarz tylko wodą mineralną, nie używać żadnych żeli do mycia twarzy, jedynie dobrze nawilżać cerę jakimś łagodnym kremem. Ale dobra komsetyczka powinna o tym powiedzieć.

Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, ze chociaż trochę pomogłam
Dzięki wielkie za odpowiedź,myślałam że nikt nie odpisze
Chciałam sobie taki zabieg zafundować żeby choć trochę pozbyć się rozszerzonych porów,zanieczyszczeń w mojej skórze i być może przetłuszczania się cery.. a powiedz mi,czy po 1 razie sąjakies zauważalne efekty? bo jednak mikrodermabrazja to tania nie jest i nie bardzo mam kaske na wykonywanie zabiegu ze 2-3 razy w miesiacu

Edytowane przez crawik15
Czas edycji: 2009-05-28 o 17:30
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując