Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-08, 15:29   #4969
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn używających pudry bambusowego (ewentualnie dry flo itp) - czy przyciemniacie czymś odcień pudru? mamy lato, wiadomo. używam filtrów ale jednak skóra i tak ciut ciemnieje w porównaniu do innych pór roku i czasami mam wrażenie, że za bardzo moja twarz "odstaje" od reszty ciała - jest wyraźnie jaśniejsza. chciałabym czymś przyciemnić ten kolor pudru ale nie wiem czym. zmieszałam część bambusowego z pudrem mineralnym Essence ale wiem, że taka mieszanka może już destabilizować filtry. może jest inne rozwiązanie?
a czy np. taka opcja - filtr, puder bambusowy i na to dopiero jakiś puder brązujący?
Uzywam pudru bambusowego z dodatkiem jedwabiu. Nie przyciemniam niczym, ale ja jestem z natury blada. I nie opalam się, więc nic mi nie "odstaje ".

O stosowaniu opcji filtr-> puder bambusowy -> kolorówka czytałam na innych wątkach. Wizażanki stosują takie rozwiązanie, więc możesz spróbować Chociaż gwarancji nie ma, że nie spowoduje to destabilizacji filtru. Ale wydaje mi się, że można przyjąć puder bambusowy za taką granicę oddzielającą filtr od kolorówki - zawsze to jakaś warstwa

Aha, jeszcze jedno. Niektóre dziewczyny do przyciemniania używają cynamonu, aczkolwiek ja sobie tego nie wyobrażam
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora