Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czym najlepiej skracać paznokcie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-18, 21:47   #29
Karyme
Przyczajenie
 
Avatar Karyme
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: czym najlepiej skracać paznokcie ?

Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę, potrzebuje fachowej odpowiedzi Otóż mam dylemat z tym obcinakiem Mam długie paznokcie, rosną mi bardzo szybko i często musze je skracać w obawie o to, że się połamią. Staram się o nie dbać, jednak jak każdy mam z nimi problemy - są dosyć twarde, więc podatne na złamanie czy pęknięcie przy uderzeniu nimi o coś, jakoś specjalnie się nie rozdwajają, za to często pękają przy krawędzi, z boku, tworzy się taki "zadziorek" i musze ja skrócić aż do miejsca, w którym on wystąpił, są też troche suche, co można zauważyć zwłaszcza po umyciu rąk, gdy nie posmaruje ich kremem. Ogólnie troche problematyczne Mój problem polega na tym, że musze je często skracać i do tej pory robiłam to papierowym pilnikiem... I tu zaczyna się problem.... Nie wiem dziewczyny jak wy to robicie, ale dla mnie skracanie nim paznokci to gehennaNie wiem czy ja mam jakieś specyficzne pazurki, ale skracanie ich tym sposobem zajmuje mi czasem nawet 1,5 godz., macham tym pilnikiem i macham, a długość wydaje się ta sama Mija dużo czasu zanim uzyskam zamierzony efekt i jest to wykańczające. Wpadłam więc na taki pomysł, żeby obcinać je obcinakiem <cążkami> a potem "wykańczać" całość <krawędzie itd.> pilniczkiem i polerką. Mam taki obcinak, który obcina całkiem na prosto, do tej pory stosowałam go tylko do paznokci u stóp. Jak myślicie czy ten obcinak może jakoś zaszkodzić tym moim paznokciom. Nie sprawi że się będą bardziej zadzierać i łamać?? Bardzo Was prosze o odpowiedź. Z góry dziękuje z info i przepraszam za rozmiar mojej wiadomości, ale chcialam zaznaczyć wszystko
Karyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując