Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić z włosami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-01, 23:57   #45
la fraise des bois
Raczkowanie
 
Avatar la fraise des bois
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Metamorfoza Loretty ( dużo zdjęć)

A jednak mam kilka pomysłów(<wynik siedzenia na necie i tego ,że wpadło mi w oczy zdjęcie Penelop Cruz-macie podobny wyrazisty typ urody mimo zupełnie niepodobnych rysów, więc głowna rada to pooglądać sobie ww.Penelopę). Może by tą grzywkę zlikwidować ,włosy puszyste, "duże", kobiece ?Próbowałaś minimalizmu makijażowego pt. kreska linerem na oku(tylko góra) i to wszystko?Przy jasnej cerze, jasnych oczach i ciemnych włosach zazwyczaj wygląda świetnie. W jasnych, pastelowych barwach mimo ,że niby odpowiednie dla 18latki Cię zupełnie nie widzę, bo nie masz dziewczęcego typu urody-raczej kobiecy, zdecydowany i stąd też pewnie te opinie dotyczące Twojego wieku. Natknęłam się chyba kiedyś na Twoją twarz na MM więc jeżeli nie ma Cię tam jeszcze w wersji z linerem(czarny, granat, oberżyna) to poproszę+grzywkę spiąć chociażby do zdjęcia ,włosy w lekkim nieładzie-mam niejasne przeczucie ,że wtedy będzie mniej ciężko niż w Twoich codziennych makijażach(mimo ,że piękne są) inaczej i bardzo ładnie.

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Pisałam, pisałam i zapomniałam. Jeszcze róż na policzki(zimny odcień)i malinowy błyszczyk/szminka
la fraise des bois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując