Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-07, 20:47   #2153
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
ok wierze w sumie bez peelingu to d... jedna z najwazniejszych rzeczy-absolutnie must have wiec pozwalam
dziękuję
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Aniu masz piekny zbiorek!!! odwyk zdzialal cuda
Dziękuję za słowa uznania
Cytat:
Napisane przez sylwusia401 Pokaż wiadomość
aaaania1989 jak oceniasz balsam do włosów Sleek Line? czekam na przesyłke i nie wiem czego się spodziewać
I jeszcze pytanko dotyczące kremu Iwonstin na naczynka, działa? Rozjaśnia lub powoduje magiczne zamykanie?
balsam nawilża włosy,moje akurat obciąża ale moje wszystko obciąża,sa po nim lsniące,dobrze sie rozczesują-tyle moge powiedzieć
chyba nie piszesz na serio z tym zamykaniem?oże jedynie rozjaśnic ale dopiero kilka razy użyłam,podejrzewam że na efekty trzeba czekać kilka miesięcy.istniejących naczynek krem nie usunie,może jedynie zmniejszyć rumień tak że bedzie bledszy

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Aniu, jak oceniasz krem iwostinu na naczynka i tę maseczkę, co stoi obok?
Szukam aktualnie czegoś skutecznego, problem w tym, że na efekty trzeba czekać chyba długo
maseczka jest super! zaraz po nałożeniu koi zaczerwienienia-co do efektów głębszych myśle że jak użyje jeszcze kilka opakowan to będe mogła o tym powiedzieć
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując