Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-03, 16:08   #4591
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18328818]Ja mam zolty puder w kramiku do wymiany. Daj cos ciekawego to oddam .[/QUOTE]
ok to jak cos znajde ciekawego to sie zglosze- bo tys jasniutka a ja ciemna dosc wiec pewnie wiekszosc za ciemne dla ciebie albo za rozowe ale mam smashboxa intermixa- raz uzylam- dla mnie za jasny
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, TZ tak jakby, ale nie do konca jednak, bo koles jest bardziej zaangazowany niz ja ja mu tylko w kolko powtarzam, ze w sumie nie chce teraz powaznego zwiazku. i im wiecej to mowie tym bardziej on sie angazuje.
najgorzej jak mi wyzjaje milosc, a ja nie wiem co odpowiedziec
np wczoraj





a tak juz nie offtopowo to jakbyscie cos gdzies kupowaly w ramach obrazy na Zenka to ja tez chetnie

faktycznie chlopak juz love love ale wiesz on za Toba tyle biegal wiec taki szczesliwy jest, ze moze cie chociaz za reke potrzymac

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18329380]Narazie szykuja sie zakupy w MACu. Ja jako kupujacy i wysylajacy zarazem . JEsli cos chcesz to mow smialo .[/QUOTE]oooo a moglabys dac linka do tych zakupow? ja chcialam z MACa brazer i moze ten taki puderek wykanczajacy

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Virtual a czemu akurat to mydełko? Nie zamówiłaś pianki Biotherma? Powiem szczerze, biotherm znacznie lepszy od mydełka (miałam opakowanie bodaj 125ml czy jakoś tak ). I o ile wydajniejszy !! Biotherma chyba nie wykończę w pół roku.. I wiecie czym pachnie? Wg mnie to staaare perfumy Escady, liliowe... bosko

Dimiti dzięki za słowa wsparcia Może to taki objaw uzależnienia od truskawy?
moze wszystko jest mozliwe
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18330952]Dziewczyny, mam pytanie

czy ktoras z Was ma oryginalna gre Pegasus (taka) . Ja mam, ale potrzebuje joystickow lub chetnie nawet calosc. Bardzo mi na niej zalezy. Na Allegro nie ma wlasnie zestawow Pegasusa tylko jakies chinskie nie-wiem-co.[/QUOTE]ja mam pegasusa ale troche inaczej wyglada niz ten na zdjeciu, chociaz ja juz nie pamietam do konca jak on wyglada
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora