Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 21:33   #3618
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zrobię małego offtopa, ale jak się u Was objawiała skaza białkowa/nietolerancja laktozy czy co to tam jest?
Bo od jakiegoś miesiąca bez przerwy mi niedobrze, wymiotuję (nie, to nie ciąża, chyba, że z powietrza) i wzmaga się to po kawie, do której leję sporo mleka. W ogóle mleko to podstawa mojego żywienia.
Chmmm...po kawie wiele osób ma różne sensacje żołądkowe. Szczególnie, jeżeli jest pita na czczo.
Nie chcę zmyślać, ale coś kojarzę, że ma to związek ze wzmożoną produkcją kwasów żołądkowych.

Skaza białkowa chyba ujawnia się już w okresie niemowlęcym, a z nietolerancją laktozy już bywa różnie.

Ja stawiam raczej na jakież inne zaburzenie trawienia, albo stres.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Najprostszy przykład - najeść się chemii z chipsów to potem twarz woła o pomstę do nieba. Chwila słabości a potem tydzień chuchania i dmuchania na cerę i detoksykacji warzywami i owocami...
Oj niestety, niestety (odzywa się we mnie ukryty czipsomaniak ).

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja też uwielbiam Elfy. nawet mój nick jest z elfickiego (-> "złoty śnieg")
My tu już tyle stron o elfach się rozpisujemy, a Ty dopiero teraz o tym piszesz? Nieładnie
Bardzo oryginalny i ciekawy pomysł Ja żałuję trochę, że dłużej nie pomyślałam nad nickiem i poszłam po linii najmniejszego oporu.


Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
jKira, black-bubu - a co np z mlekiem sojowym? nie smakuje wam? ja mam na krowie alergię, ale mogę za to pić kozie () i sojowe właśnie (sojowe nie zawiera laktozy)
świetne są te zdjęcia ze stylizacjami z gier
Ja sojowe uwielbiam Do koziego się przekonać nie mogłam, więc nawet nie wiem, czy mi szkodzi

Jak usłyszałam od lekarza, że powinnam ograniczyć jak najbardziej mleko i niektóre produkty mleczne, to od razu stanęło mi przed oczami Kulfi:

http://www.cookstr.com/photos/recipe...ecipe-1176.jpg

Dobrze, że nie mam całkowitego zakazu spożywania produktów mlecznych, bo bym chyba oszalała z rozpaczy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora